Вода - основа життя
Чиста вода - запорука здоров’я
Коагулянти
Коагулянти використовують в процесах водоочистки для видалення зважених колоїдних частинок, які можуть надавати питній воді неприємного смаку, кольору, запаху або мутності.

  Замовити послугу

  Ваші контакти надійно захищені і не будуть передані іншим особам

  Наша продукція

  Очищення та знезараження стічних промислових вод

  Коагулянти на основі алюмінію і заліза
  Коагулянти

  ● DONAU Action Flex  

   

  Унікальний коагулянт створений спеціально для обробки складних комунальних стоків.

  Він забезпечує:

  ● Коагуляцію фосфору

  ● Сильно дієвий проти волокнистих бактерій

  ● Обробку промислової води

  ● Якщо зниження сірководню

  ● Видалення запахів

  Детальніше
  Коагулянти на основі алюмінію
  Коагулянти

  ● DONAU Pac Activis   

   

  Гідроксохлорид алюмінію – коагулянт нового покоління, призначений для підготовки питної води при обробці поверхневих вод, а також для очищення стічних і оборотних промислових вод металургійних заводів, целюлозно-паперових комбінатів, нафтопереробних і хімічних підприємств, побутових і міських стоків.  Застосування гідроксохлориду алюмінію дозволяє інтенсифікувати процес водопідготовки і покращити якість води. Дуже ефективний при обробці води з температурою 0-9 °C.

  Детальніше
  Коагулянти на основі заліза
  Коагулянти

  ● DONAU Klar Smart  ● DONAU Klar Clever  ● Хлорид заліза (ІІ)  

  Коагулянти на основі заліза допускаються не тільки для використання в очисних спорудах промисловості, але і для очищення питної води. Навіть при невеликій кількості даного коагулянту можна досягти гарних результатів. До того ж важливою властивістю коагулянтів на основі заліза є можливість блокування виділення сірководню, тобто запобігання утворенню неприємного запаху. Застосовуючи цю групу коагулянтів можна досягти також економії електроенергії, так як шляхом зменшення завантаження фосфору і БСК5 в очисних спорудах біологічної очистки, знижується витрата повітря.

  Детальніше
  Катіонний поліакриламід
  Флокулянти
   Катіонний поліакриламід відрізняється позитивним зарядом, тому його застосовують для обробки і очищення стічних вод, в процесі освітлення питних вод, очищення паперової сировини і т.д.
   Він використовується для зневоднення осаду і при очищенні води в різних галузях промисловості. 
  Області застосування катіонних флокулянтів:
  ● зневоднення осаду за допомогою стрічкових фільтрів, центрифуг і гвинтових пресів;
  ● флотація розчиненим повітрям;
  ● фільтрація;
  ● згущення осаду;
  ● очистка води.
  Детальніше
  Аніонний поліакриламід
  Флокулянти
  Високомолекулярний полімерний матеріал, який має в своєму складі карбоксильні групи і частково нейтралізує позитивно заряджені частки дисперсних систем.
  Флокуляційна дія аніонного флокулянта полягає в зв’язуванні зважених часток з допомогою створення полімерних містків, з утворенням великих тривимірних агрегатів; добре піддаються осадженню.
  Області застосування іонних флокулянтів:
  ● у процесах розділення твердої і рідкої фази;
  ● у процесах фізико-хімічної очистки методами флокуляції та флотаціі;
  ● в якості кондиціонуючих домішок, що підвищують ступінь водовіддачі осадів перед їх механічним зневодненням;
  ● для інтенсифікації процесів гравітаційного осадження;
  ● для видалення фосфорних сполук.
  Детальніше
  Неіонний поліакриламід
  Флокулянти
  Неіонний поліакриламід – це полімер без заряду. Його використовують в дуже рідкісних випадках. Найчастіше він застосовується в процесі видобутку копалин.
  Флокулянти обробляють тверді речовини в процесі зневоднення, ефективні в процесах освітлення води, які застосовуються в різних галузях промисловості. Неіонні флокулянти демонструють вийняткові можливості при поділі речовини на рідку і тверду фази, діючи в широкому діапазоні умов.
  Області застосування неіонних флокулянтів:
  ● можуть використовуватися в будь-якому процесі поділу стічної води на рідку і тверду фази;
  ● у процесах коагуляції;
  ● флотація розчиненого повітря;
  ● фільтрація;
  ● гравітаційне осадження;
  ● механічне зневоднення;
  ● видалення фосфору;
  ● освітлення води.
  Детальніше
  Гіпохлорит натрію, марка Б
  Гіпохлорит

  Застосовується як окислювач у вітамінній промисловості, а також для відбілювання тканин.  

  ГОСТ 11086-76.  

  Хімічна формула NaClО.  

  Зовнішній вигляд:  рідина зеленувато-жовтого кольору.  Коефіцієнт світлопропускання, %, не менше:  20.  Масова концентрація активного хлору, г/дм3, не менше:  170.  Масова концентрація лугу в перерахуванні на NaOH, г/дм3, не більше:  40-60.  Масова концентрація заліза, г/дм3, не більше:  0,06.   Допускається втрата активного хлору після закінчення 10 доби від дня відвантаження не більше 30% початкового об’єму й зміна фарбування до червоно-коричневого  кольору.  

  УПАКУВАННЯ:  

  Гіпохлорит натрію заливається в спеціальні сталеві гумовані, поліетиленові або пластикові контейнери, які належать споживачеві.  

  На вимогу споживачів допускається заливати гіпохлорит натрію в поліетиленові бочки місткістю 50-200 дм3, які належать споживачеві.  

  Гіпохлорит натрію транспортується автомобільним транспортом відповідно до правил перевезень небезпечних вантажів.   Гіпохлорит натрію перевозиться автомобільним транспортом цистерною,  у контейнерах і бочках.    

  ГАРАНТІЯ:  

  Гарантується відповідність якості гіпохлориту натрію вимогам даного стандарту на момент відвантаження.

  Детальніше
  Гіпохлорит натрію, марка А
  Гіпохлорит

  Застосовується для знезаражування питної води,  води плавальних басейнів, для одержання відбілюючих і дезинфікуючих засобів.  

  ГОСТ 11086-76.  

  Хімічна формула NaClО.  

  Зовнішній вигляд:  рідина зеленувато-жовтого кольору.  Коефіцієнт світлопропускання, %, не менше:  20.  Масова концентрація активного хлору, г/дм3, не менше:  190.  Масова концентрація лугу в перерахуванні на NaOH, г/дм3, не більше:  10-20.  Масова концентрація заліза, г/дм3, не більше:  0,02.   Допускається втрата активного хлору після закінчення 10 доби від дня відвантаження не більше 30% початкового об’єму й зміна фарбування до червоно-коричневого  кольору.  

  УПАКУВАННЯ:  

  Спеціальні сталеві гумовані, поліетиленові або пластикові контейнери.  

  На вимогу споживачів допускається заливати гіпохлорит натрію в поліетиленові бочки місткістю 50-200 дм3, які належать споживачеві.  

  Гіпохлорит натрію транспортується автомобільним транспортом відповідно до правил перевезень небезпечних вантажів.   Гіпохлорит натрію перевозиться автомобільним транспортом цистерною,  у контейнерах і бочках.    

  ГАРАНТІЯ:  

  Гарантується відповідність якості гіпохлориту натрію вимогам даного стандарту на момент відвантаження.

  Детальніше
  Гіпохлорит натрію технічний
  Гіпохлорит

  Призначений для одержання відбілюючих і дезинфікуючих засобів та інших цілей. 

  ТУ У 6-05761620.014-99.  

  Хімічна формула NaClО.  Зовнішній вигляд:  рідина зеленувато-жовтого кольору.  Масова концентрація активного хлору, г/дм3, не менше:  120. Масова концентрація лугу в перерахуванні на NaOH, г/дм3, не більше:  40.  Допускається втрата активного хлору по закінченню 10 доби від дня відвантаження не більше 30% початкового об’єму.  

  УПАКУВАННЯ:  

  Гіпохлорит натрію в контейнерах, бочках транспортується автомобільним транспортом відповідно до правил перевезення вантажів, що діють на автомобільному транспорті.  

  ГАРАНТІЙНИЙ СТРОК ЗБЕРІГАННЯ: 

  Гарантується відповідність якості гіпохлориту натрію технічного вимогам даних технічних умов на момент відвантаження.  

  Детальніше
  Визначення концентрації сірководню
  Обладнання

  Одним із елементів обладнання, що впливають на безпеку на промислових і комунальних підприємствах, є детектор сірководню. Детектор сірководню дозволяє швидко реагувати в разі занадто високої концентрації сильно отруйного газу в атмосфері. Асортимент складу ТОВ КЕХІМ включає точні датчики, які гарантують точність вимірювання навіть при невеликій концентрації сірководню.

  Детальніше
  Система дозування
  Обладнання

  Основу систем дозування складають дозуючі насоси. Це спеціалізовані насоси, головним призначенням яких є дозування різних хімічних рідин під тиском як в трубопроводи, так і в резервуари. Лінійка насосів досить різноманітна і включає в себе насоси, починаючи від недорогих, з електромагнітним приводом, до більш потужним мембранних, які приводяться в рух двигуном, а також поршневих – для роботи з тиском до 200 бар. При цьому вони здатні дозувати рідини різної в’язкості, а також хімічно агресивні і токсичні, частково навіть абразивні або речовини виділяють газ. Рішення на всі випадки можливого застосування пропонують насоси від виробника Lutz-Jesco, OBL.

  Детальніше
  Система з підготовки робочого розчину
  Обладнання

  Система з підготовки робочого розчину – це працююча в безперервному режимі станція розчинення порошкоподібного полімеру і дозування розчину в якій розчин полімеру готується і дозріває в секціях апарату при поперечному (crossflow) протязі розчину. Установки приготування і дозування, що використовуються в системах очищення промислових стічних вод, призначені для приготування водних розчинів флокулянта з концентрацією 0.05-0.2% з гранульованого порошку в автоматичному або в ручному режимі. Станція комплектується дозуючим насосом готового розчину флокулянта і автономним пультом управління, який дозволяє готувати розчин флокулянта (поліелектролітів) з точно заданою концентрацією. Застосування трьох-камерної технології приготування при повній автоматизації управління процесом дозволяє практично виключити вплив «людського фактору», знизити експлуатаційні витрати і значно підвищити якість розчинення.

  Детальнiше
  Насосне обладнання
  Обладнання

  Пропонуємо насосне обладнання фірм OBL. FINISH THOMPSON INC..SANDPIPER.GEORGE FISCHER. Jesco. Насосне обладнання розділяється на: -дозуючі насоси мембранного і поршневого типу; -насоси для скачування з ємностей (бочок, палети-ємностей та ін.); -центробіжні насоси; -пневматичні мембранні насоси; -компоненти для монтажу трубопровідних систем: труб, фітингів, ручних і автоматичних фітингів, вимірювальних і контрольних приладів, а також інструментів і машин для обробки і з’єднання окремих елементів трубопроводів.

  Детальнiше
  Логістика
  Логістика

  Наша компанія за бажанням клієнта здійснює доставку вантажів територією України та Європейського союзу.

  Послуги з перевезення вантажів (небезпечних вантажів) проводяться автомобільним або залізничним транспортом з дотриманням правил безпеки, до складу яких входить необхідна підготовка транспортного засобу, упаковка та маркування вантажу, його належне розміщення і закріплення, інструктаж персоналу, організація супроводу і охорони небезпечного вантажу, розробка і запровадження маршруту проходження вантажу.

  Детальнiше

  Наші Переваги

  Миттєва дія

  Ціни від виробника

  Європейська якість

  Ефективне знезараження

  Контакти

  м. Хмельницький, вул. Заводська 159

  +38 (097) 696 43 22 kehim.ukr@gmail.com

  Замовити послугу

   Русская

   no title
   no category
   no description

    Замовити послугу

    Ваші контакти надійно захищені і не будуть передані іншим особам
    no title
    no description